Aktualności zmiana

BIMOTEKA nowym partnerem WSC w  Małopolsce

BIMOTEKA nowym partnerem WSC w Małopolsce

[image_with_animation image_url=”3658″ alignment=”” animation=”Fade In” hover_animation=”none” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default” margin_top=”50″]

Od zawsze staramy się zapewnić naszym Użytkownikom najwyższej jakości wsparcie. Cały czas doskonalimy się, dlatego rozpoczynamy na terenie Małopolski współpracę z firmą BIMOTEKA. Działamy wspólnie w zakresie sprzedaży i wsparcia oferowanego przez nas oprogramowania. Witamy nową załogę na pokładzie!

BIMOTEKA to ludzie pasjonujący się technologią BIM, związani z branżą budowlaną od wielu lat. Współpracują z prestiżowymi pracowniami architektonicznymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami w Polsce i Europie. Wdrażają narzędzia, które sami przetestowali i są pewni ich działania.
W ramach współpracy z WSC, BIMOTEKA będzie odpowiadać za sprzedaż oprogramowania na terenie województwa małopolskiego oraz obsługę naszych aktualnych klientów.
Zespół BIMOTEKI ma kompetencje do świadczenia usług wsparcia technicznego, wdrożeń oraz szkoleń.
[nectar_btn size=”large” button_style=”regular” button_color_2=”Extra-Color-1″ color_override=”#313d6b” solid_text_color_override=”#ffffff” icon_family=”none” text=”SKONTAKTUJ SIĘ” url=”https://archicad.pl/kontakt/?miasto=kraków” margin_top=”15″ margin_bottom=”15″ margin_right=”50″]
MENU