Pracujemy zdalnie, ale normalnie

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_custom_heading text=”Pracujemy zdalnie, ale normalnie” font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][image_with_animation image_url=”552″ alignment=”” animation=”Fade In” hover_animation=”none” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”][vc_column_text]

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 na wszystkich dotychczasowych kanałach komunikacyjnych.

W trosce o zdrowie naszych pracowników zdecydowaliśmy, że od końca ubiegłego tygodnia prawie cały nasz zespół pracuje  z domów. Tak jak użytkownicy ARCHICADa, tak samo i my posiadamy narzędzia, które pozwalają nam realizować wszystkie nasze normalne działania w sposób zdalny.

Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 na wszystkich dotychczasowych kanałach komunikacyjnych.
Jedyne co się zmienia, to w najbliższych dniach nie zapraszamy do odwiedzania naszego biura w Warszawie.

Wszystkie produkty z naszej oferty są dostępne i na bieżąco realizujemy zamówienia.

Programy zabezpieczane kluczami softwarowymi i numerami seryjnymi nie wymagają dostaw. Wsparcie techniczne funkcjonuje bez zmian, odpowiadamy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu:

Dodatkowo w najbliższych dniach przedstawimy Państwu szereg rozwiązań oraz wydarzeń, które pomogą najlepiej wykorzystać czas spędzany w domu w ramach akcji #ZostańWDomu![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

MENU