Rodzaje licencji Archicada

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Archicad 24 może być aktywowany za pomocą jednego z kilku rodzajów licencji:

  • Licencja komercyjna wymaga sprzętowego lub softwarowego klucza zabezpieczającego CodeMeter.
  • Licencja testowa jest dostępna na stronie http://myarchicad.com. Po rejestracji można uzyskać 30-dniowy numer seryjny do w pełni funkcjonalnej wersji programu Archicad.
  • Wersja demonstracyjna nie wymaga ani klucza zabezpieczającego, ani numeru seryjnego. Wszystkie opcje zapisu/eksportu są wyłączone, ale drukowanie jest możliwe. Archicada można pobrać z http://www.graphisoft.com/downloads.
  • Licencja edukacyjna jest dostępna na stronie http://myarchicad.com. Po zatwierdzeniu rejestracji udostępniany jest numer seryjny ważny 12 miesięcy.
  • Licencja czasowa pozwala uruchomić komercyjną wersję programu Archicad na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

MENU