Tiling FAQ

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]Instalacja programu

Aby zainstalować produkt, należy uruchomić plik instalacyjny i postępować zgodnie z instrukcją. Jeśli kreator nie może znaleźć Twojej wersji ARCHICADa, wybierz opcję przeglądaj i znajdź ręcznie swój folder z ARCHICADem.

Rozwiązanie może być używane z programem ArchiCAD 15 i wszystkimi jego nowszymi wersjami oraz odpowiadającymi im wersjami START EDITION.

Rozwiązanie wykorzystuje dodatek ARCHICAD Accessories. Jeśli ten dodatek nie jest zainstalowany w Twojej wersji ARCHICADa, pobierz go z witryny Graphisoft. Przejdź do menu Pomoc -> Zasoby online -> ARCHICAD Downloads, otworzy się okno w Twojej przeglądarce. Pobierz dodatek i zainstaluj go w swojej wersji ARCHICADa. Zaleca się zamknięcie wszystkich otwartych kopii ARCHICADa przed rozpoczęciem instalacji pliku.

Bezpośrednie linki do stron pobierania:

ArchiCAD15:
English http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac15/INT.html
German http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac15/GER.html
Hungarian http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac15/HUN.html

ArchiCAD16:
English http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac16/INT.html
German http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac16/GER.html
Hungarian http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac16/HUN.html

ArchiCAD17:
English http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac17/INT.html
German http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac17/GER.html
Hungarian http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac17/HUN.html

ArchiCAD18:
English http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac18/INT.html
German http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac18/GER.html
Hungarian http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac18/HUN.html

ArchiCAD19:
English http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac19/INT.html
German http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac19/GER.html
Hungarian http://www.graphisoft.com/support/archicad/downloads/ac19/HUN.html

 

Aktywacja Tiling

Bez aktywacji, Eptar Tiling pracuje w trybie DEMO, z ograniczoną funkcjonalnością. Aby aktywować produkt, należy go zakupić w sklepie internetowym (www.eptar.hu/cad support) lub posiadać plik rejestracyjny, który otrzymałeś wraz z programem.

Jeśli jednak nie posiadasz pliku rejestracyjnego, ale zakupiłeś program, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Do rejestracji należy użyć tego klucza ARCHICADa, do którego chciałbyś przypisać Tiling (program zostanie przypisany do klucza ARCHICADa).

Podłącz swój komputer do internetu*.

Uruchom program ARCHICAD.

Załaduj bibliotekę i otwórz narzędzie Obiekt, znajdź Eptar_Tiling_library i kliknij Pobierz klucz aktywacyjny. Program otworzy sklep internetowy Eptár. Jeśli jesteś już zarejestrowany i zakupiłeś program, zaloguj się. Po zalogowaniu pojawi się strona, z której można pobrać plik rejestracyjny dla swojego klucza ARCHICADa.

Skopiuj pobrany plik rejestracyjny (ValidText.txt) do folderu Biblioteka EPTAR -> eptar_Tiling_Library -> x_makros, który znajdziesz w swoim folderze programu ARCHICAD.

* Jeśli nie chcesz podłączyć komputera do Internetu, z powodu ewentualnych wirusów, skontaktuj się z producentem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

MENU